Czak po Arion został vice czempionem testu 100 dniowego Kwidzyn 1999.
Na zdjęciu pod Marcinem Tomporowskim.

Klacz Lukka po Arion pod Michałem Liberadzkim została II vice czempionką Czempionatu Młodych Koni w ujeżdżeniu w kategorii 4 latków Wrocław Partynice 2001.

 

 

Ogier Czar w 2002 roku dosiadany przez Michała Liberadzkiego został brązowym medalistą Mistrzostw Polski Młodych Koni w ujeżdżeniu w grupie czterolatków – Wrocław Partynice. Następnie jego kariera poszła w kierunku skokowym. Startując jako 6 latek w konkursach rundy MK (6-7 letnich) wypadał bardzo dobrze (I miejsce z oceną za styl skoku 8,3 na ZOO w Warce 2004, II m. na ZOO Gałkowo). Następnie koń ten startował w konkursach 130-140 cm (dwa starty w Grand Prix) na zawodach ogólnopolskich oraz brał udział w zawodach międzynarodowych kilkakrotnie plasując się na płatnych miejscach.

Na zdjęciach pod Marcinem Tomporowskim.

 

 

Narion po Arion reprezentował naszą stajnię w zawodach ogólnopolskich startując z powodzeniem w konkursach małej rundy ( IV miejsce ZOO Łąck 2005). Na zdjęciu pod Marcinem Tomporowskim.

Bossier po Ajbek (własność Barbara Morus) został czempionem Zakładu Treningowego Galiny 2007, obecnie ogier ten startuje z powodzeniem w dyscyplinie WKKW dosiadany przez Zbyszka Talarczyka (IV miejsce w konkursie CIC* na Zawodach Międzynarodowych Biały Bór 2010), uzyskał kwalifikacje do Mistrzostw Świata Młodych Koni w grupie 6 latków.

bossier_sport1bossier_sport2bossier_sport3

fot. ogiera Bossier www.katarzynaboryna.pl

Młoda, czteroletnia klacz Bora po Gluosnis xx od Bośnia po Czak pod swoją właścicielką Martyną Kowalską rozpoczyna starty w Wkkw.